cidery.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Pogoda na miłość / One Tree Hill (2003-2011)Seriale cidery.org

Jest to serial opowiadający o losach dwóch nie darzących się sympatią przyrodnich braciach mających tego samego ojca Dana. Są to: porzucony przez ojca i wychowany przez matkę Lucas oraz Nathan żyjący w pełnej rodzinę, która właśnie zaczyna się rozpadać. W ich życiu pojawiają się dziewczyny. Pełny energii Nathan zakochuje się z wzajemnością w kujące Haley, a z początku cichy i spokojny, Lucas ma ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ nie wie, która dziewczyna będzie dla niego lepsza: szalona Brooke czy Peyton. Ważnym elementem serialu jest koszykówka, która wprowadza w życie Nathana i jego rodziny wiele kłamstw. W kosza oprócz Nathana gra również Lucas (bracia rywalizują między sobą na boisku) oraz Jake - najlepszy kolega Lucasa, który mimo młodego wieku jest już ojcem - ma kilku miesięczną córeczkę - Jenny. W serialu jest też sporo wątków dotyczących rodziców Nathana: Dana i Deb oraz matki Lucasa: Karen.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18218 Online:15 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze cidery.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis cidery.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.