cidery.org

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Zbroja Boga / Long xiong hu di (1986) lektor...dodany: 04/05/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
04/05/2010
Wyświetleń:
2401
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Asian Hawk (Jackie Chan) to taki łowca skarbów (trochę jakby Indiana Jones). W swojej ostatniej wyprawie towarzyszył Księciu i wraz z nim poszukiwał Zbroi Boga. Udało im się odkryć quot;święte słowoquot; zapisane w języku Aborygenów. Książę (Alan Tam) był gotów zapłacić każdą cenę za to niezwykłe odkrycie, jednak pewna grupa terrorystyczna też zapragnęła wejść w posiadanie tego znaleziska. Porwali dziewczynę Alana (współpracownika Asiana Hawka). Książę zgodził się na wymianę, jednak za to Asian musi zdobyć dla niego kolejną wersję Zbroi Boga. Asian wyrusza na kolejną wyprawę, razem z córką Księcia (Rosamund Kwan) i Alanem. Wszystko na to wskazuje, że zbroja znajduje się w Europie...


Zbroja Boga / Long xiong hu di (1986) lektor...dodany: 04/05/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18219 Online:21 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze cidery.org. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis cidery.org nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.